BULDOG to Kultowa muzyka alternatywna, nic dziwnego ponieważ w skład kapeli wchodzą osoby bezpośrednio związane z zespołem Kult. Liderem i basistą jest menedżer Kultu - Piotr Wieteska, wokalistą jest Kazimierz Staszewski, gitarzystą techniczny Kultu - Wojciech Jabłoński, perkusistą były pracownik Kult Ochrony - Adam Swędera, sekcja dęta Kultu-trąbka i saksofon - Janusz Zdunek i Tomasz Glazik, oraz klawiszowiec Jacek Szymoniak ze starego składu Kultowego.
Blog > Komentarze do wpisu
"Elita" teledysk tuż, tuż..
W środę 18 kwietnia o godzinie 09:00 na stronie portalu www.onet.pl będzie miała miejsce premiera teledysku "Elita". Będzie to trzeci klip Buldoga, kto wie czy nie najlepszy :)
czwartek, 12 kwietnia 2007, gen.lepper

Polecane wpisy

  • WRZEŚNIOWA TRASA BULDOGA!

    Znamy już listę miast, do których zagości na swojej pierwszej trasie zespół Buldog: Łódź - Łódź Kaliska (2007-09-13) Kraków - Loch Ness (2007-09-14) Katowice -

  • Buldog w Bydgoskim klubie MÓZG i coś ponadto...

    Z oficjalnej strony: fragment koncertu Kazik & Buldog z Bydgoszczy http://www.buldog.pl/kazik&buldog-jakdlugojeszcze-mozg.wmv + teledysk do "V Rozbioru Polski"

  • Jeszcze koncerty !!!

    Warszawa 20.06.2007 (klub "No Mercy", godz. od 19:00, wstęp 25zł.) UWAGA: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 31.05.2007 (czwartek) w następujących punktach: